نمایش محتوای سبز

1402/9/16 - 3:32
معرفی کارگردان‌های سینمای دفاع مقدس به «جمال شورجه» رسید؛
«جمال شورجه» چهره شاخص سینمای تراز انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.
معاون هماهنگ‌کننده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس: «جمال شورجه» چهره شاخص سینمای تراز انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.

دکتر جعفری از جمال شورجه به عنوان هنرمندی متعهد، انقلابی و چهره شاخص سینمای تراز انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت یاد کرد و گفت: بدون تردید افرادی همچون استاد جمال شورجه از سرمایه‌های گران‌بها و ارزشمند حوزه هنر و سینمای کشور محسوب می‌شوند.

«علی‌اصغر جعفری» معاون هماهنگ‌کننده و امور استان‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به همراه امیر سرتیپ‌ دوم «محمود سزاوار» رئیس سازمان هنری و سینمایی دفاع مقدس با حضور در منزل «جمال شورجه» تهیه‌کننده و کارگردان سینمای کشور، ضمن گفت‌وگو با این هنرمند پیشکسوت، در جریان روند درمانی وی قرار گرفتند.

دکتر جعفری در این دیدار ضمن ابلاغ سلام سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، برای این هنرمند آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون کرد.

معاون هماهنگ‌کننده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در ادامه از جمال شورجه به عنوان هنرمندی متعهد، انقلابی و چهره شاخص سینمای تراز انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مقاومت و همچنین آثار تاریخی و مذهبی یاد کرد و اظهار داشت: بدون تردید افرادی همچون استاد جمال شورجه از سرمایه‌های گران‌بها و ارزشمند حوزه هنر و سینمای کشور محسوب می‌شوند که با تولید و تهیه آثار ماندگار هنری، کمک شایانی به معرفی و اعتلای فرهنگ و هنر غنی ایران عزیز، ملت بزرگ ایران و ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت به کار بسته است.

در ادامه این دیدار، جمال شورجه، مشاور ساخت سریال یوسف پیامبر (ع)  که تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی بیش از ۱۰ فیلم سینمایی از جمله روزنه، عملیات کرکوک، حماسه مجنون، نفوذی، باشگاه سری، خلبان و ۳۳ روز را در کارنامه خود دارد، نیز با قدردانی و سپاس از حضور دکتر جعفری و هیئت همراه به ارائه توضیحاتی از روند درمانی و دغدغه‌های هنری و سینمایی خود و ضرورت توجه بیشتر به سینمای دفاع مقدس و مقاومت پرداخت.

در این دیدار کتاب «دفتر چهارم معرفی کارگردان‌های سینمای دفاع مقدس» کاری از انتشارات هنر دفاع سازمان هنری و سینمایی دفاع مقدس که به آثار سینمایی و تلویزیونی جمال شورجه می‌پردازد، توسط معاون هماهنگ‌کننده بنیاد و رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس به ایشان اهدا شد.

«سید احمد میرعلایی» تهیه‌کننده پیشکسوت، «مهدی عظیمی‌ میرآبادی» تهیه‌کننده سینما، «حبیب‌الله مازندرانی» از همکاران سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس و نیز تنی چند از تهیه‌کنندگان سینما در این دیدار صمیمی حضور داشتند.

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA

نمایش محتوای سبز