نمایش محتوای سبز

1402/10/10 - 10:46
در آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی شهادت قلم؛
امیر سهرابی: هنرمندان صدای رسای مظلومیت مردم غزه باشند/ جشنواره «شهادت قلم» آغازگر راهی نوین در حوزه فرهنگی است
جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: هنرمندان با نگارش فیلمنامه‌های جذاب و خلق آثار متنوع در قالب‌های مختلف هنری می‌توانند صدایی رسا در رساندن مظلومیت مردم غزه به گوش جهانیان باشند و پرده از خوی استکباری و کودک‌کش صهیونیست‌ها بردارند.

امیر سرتیپ «نبی سهرابی» جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس امروز (یکشنبه) در آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی شهادت قلم در قم، اظهار داشت: جنگ غزه و جنایات وحشیانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی از مباحث روز است که جا دارد صاحبان قلم، در آن ورود جدی داشته باشند.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: سازمان هنری حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، آموزش فیلم‌نامه‌نویسی و فیلم کوتاه را به‌زودی در دستور کار خود قرار خواهد داد.

امیر سهرابی با بیان اینکه سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی راه مقاومت را به جبهه مقاومت اسلامی نشان داد، خاطرنشان کرد: اتفاقات و رشادت جبهه مقاومت دست‌مایه فیلم‌نامه‌های متعددی است که باید توسط هنرمندان به منصه ظهور برسد.

وی با تاکید بر اینکه تبیین تزویر ریاکاری اروپایی‌ها و پشتیبانی تسلیحاتی آمریکا از رژیم صهیونیستی باید در قالب هنر به مردم جهان نشان داده شود، گفت: دوران مظلوم‌نمایی و فریب‌کاری رژیم صهیونیستی و مدعیان حقوق بشر به پایان رسیده و لازم است از ظرفیت فضای مجازی و فناوری برای بیان مظلومیت مردم غزه استفاده حداکثری شود.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تصریح کرد: جشنواره شهادت قلم می‌تواند آغازگر یک راه نوین در عرصه فیلم‌نامه‌نویسی به‌خصوص در موضوع‌های دینی و ارزشی در سطح کشور باشد.

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA

نمایش محتوای سبز